masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Motosiklet Yol Yardım alanında uzman ekibiyle müşterilerine 7/24 yol yardım hizmeti sunmayı amaç edinmiş profesyonel bir şirkettir.

2015 yılında hayata merhaba dedi. Faaliyetlerine 2015 itibariyle test olarak başlayan firmamız 2016 son çeyreği itibariyle çalışmalarına aktif olarak başlamıştır. Firmamız Motosiklet yol yardım, lastik değişimi, yakıt teslimi, motosiklet çilingir, her türlü motosikleti tamir etme, ikinci el motosiklet ve motosiklet ile alakalı tüm sorunlara ait hizmetleri vermektedir.

Motosiklet kullanmanın keyfinin yanında yaşadığımız en büyük problemlerin başında arızalar meydana geliyor. Seyahatinizin en güzel anında aniden meydana gelen bir olay canınızı sıkabilir.

Motosikletiniz lastiğiniz patlayabilir, farlarınız kontak olabilir, trafik kazası olabilir. Dahası mutlaka olabilir. İşte tatsız olan bu sürprizler canınızı sıkmasın diye hizmetinizdeyiz. Seyahatiniz esnasında oluşabilecek olan bu tatsızlıklara karşı yol yardım ihtiyaçlarınızı hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

İşte motosikletyolyardim.com bu kapsamda kullanıcılarına işlevsel ve hızlı çözümler için Yol Yardım Asistan uygulamasını geliştiriyor.

Müşterilerimize farklı hizmet ve çözüm seçenekleri sunan firmamız çeşitli paketlerle de müşterilerine her daim yol yardım hizmeti vermeye devam etmektedir. Bireysel ya da kurumsal olarak tüm motosiklet yol yardım hizmetlerimize daha hızlı ulaşmanız için de yazılım ekibimiz mobil çözümler ve kullanıcı aplikasyonları üzerindeki çalışma ve iyileştirmelerine devam etmektedir. 


Büyüme: Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni uygulamalar geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon: Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmak.

Marka: Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve her segmentte en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar: İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

Müşteriler: Hizmet ve hizmet sonrası müşteri memnuniyetinde lider motosiklet yol yardım markası olmak.

Vizyon
Türkiye’nin en çok tercih edilen ve kullanılan motosiklet yol yardım şirketi olmak.

Misyon
İnsanlara fayda sunan yenilikçi ve kullanışlı motosiklet yol yardım ürün, hizmet ve uygulamalarını sunmak.

Değerlerimiz
Uygulama ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından kullanıldıkça hoşumuza gidecektir.

Çalışanlarımızın katkıları bizim vazgeçilmez enerji kaynağımızdır. Onları mutlu kılmak müşterilerimize olan faydaları daha da artıracaktır.

Yaptığımız çalışmaların olumlu çalışmaların sonucunu görmek bizi faaliyet alanımızda daha da cesaretlendirmekte ve atılımlarımızı bu yönde yapmaktayız.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 551 213 29 31

BİZ SİZİ ARAYALIM